×
×

Halle behoudt 1 Shopping Shuttle op donderdag en zaterdag

Voortaan rijdt er in Halle 1 shuttlebus op donderdag en zaterdag. Dat is beslist na een evaluatie van de kosten en het aantal reizigers.

Sinds 2018 rijdt op marktdagen de gratis Shopping Shuttle tussen de randparkings en het stadscentrum. Halle verhoogde in augustus 2024 de frequentie naar 2 shuttlebussen.

Shopping Shuttle blijft gratis

Halle heeft de Shopping Shuttle nu geëvalueerd. Omdat de kosten heel hoog zijn in vergelijking met het aantal gebruikers is beslist om opnieuw 1 shuttlebus te laten rijden. Zo kunnen mensen die er nood aan hebben nog steeds een bus nemen aan een randparking om dan in het centrum af te stappen. De wachttijd zal dus voortaan wat langer zijn, maar de bus blijft wel gratis.

9 haltes op route langs randparkings

De Shopping Shuttle rijdt elke donderdag en zaterdag, telkens van 9u tot 15u en stopt aan 9 haltes:

  • Parking Nederhem
  • Sportoase Hallebad
  • Vandenpeereboomstraat / Karel Nerinckxlaan
  • Station
  • Vandenpeereboomstraat / Bospoortbrug
  • Parking Suikerkaai
  • Basiliekstraat (Parklaan)
  • Leide
  • Slingerweg

Meer info op www.halle.be/shoppingshuttle

Meer info voor de pers

Wim Demuylder

Functie(s)

  • 7e schepen (mobiliteit, financiën, Vlaams beleid, inburgering)
  • Gemeenteraadslid N-VA

Mark Demesmaeker

Functie(s)

  • 1ste schepen (lokale economie, burgerlijke stand en bevolking, toerisme en erfgoed, archief en streekmuseum, dierenwelzijn)
  • Gemeenteraadslid N-VA
Meer info en contact

Gerelateerd nieuws

KlimaattrappersKlimaattrappers

Breng het lokale klimaat in kaart en word KlimaatTrapper

Hou je van fietsen en rij je wel eens naar het Zoniënwoud?

bronbron

Help de verborgen bronnen in Halle in kaart brengen

03/04/2025

Plan Boommarter zoekt ‘Bronnenspeurders’ om bronnen in kaart te brengen.

HeerwegHeerweg

Meer ruimte aan ingang kleuterschool Sancta Maria

Halle maakt de omgeving van de Vrije Kleuterschool van Sancta Maria Lembeek veiliger voor kleuters en hun ouders.